Web Analytics
BallinaSHOWBIZRrëfimi prekës i DJ PM: Kushtet ekonomike nuk e lanë të zhvillohej...

Rrëfimi prekës i DJ PM: Kushtet ekonomike nuk e lanë të zhvillohej në fushën ku kishte talent

DJ PM është shndërruar kohët e fundit në një nga personazhet më të pëlqyera shqiptare.

Dj i njohur njihet për natyrën e tij super energjike dhe pa komplekse .

Së fundmi ishte i ftuar në 8a8 me Adelina Ismailin ku së bashku me Dj Dagz bën një nga rrëfimet më të ndjera për jetën dhe karrierën e tyre.

Mes tjerash PM zbuloi se ai kishte ëndërr të bëhej futbollist.

Fushë të cilën e la përshkak të kushteve ekonomike.

Dj Dagz zbuloi se PM ishte super i talentuar në futboll, gjë që e aprovoi edhe vet Pajtimi duke thënë se kjo i dhemb shumë.

“Nuk dua të flas edhe shumë për këtë pjesë sepse më dhemb shumë”, tha ai.

Ndryshe, ai po vazhdon lidhjen me blogeren Sarah Berisha me te cilen u njoh brenda shtepise se Big Brother.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit