Web Analytics
BallinaSHOWBIZRrengu që Ermal Mamaqi i punoi Ilir Shaqirit 

Rrengu që Ermal Mamaqi i punoi Ilir Shaqirit 

Ermal Mamaqi dhe Ilir Shaqiri janë miq të vjetër, jo më kot komediani i njohur së bashku me bashkëshorten e tij Amarda Toska, ishin dy nga mbështetësit kryesor të balerinit në Big Brother Vip.

Ermal Mamaqi dhe Iliri duket se janë shumë të lidhur edhe jashtë, sic i shohim në këtë video teksa janë duke peshkuar.

Por sigurisht kur ke një shok si Mamaqi çfarë nuk pret prej tij, njëlloj si në këtë video që ka postuar në rrjetet sociale.

Ami dhe Ermali ishin edhe organizatorët e dasmës së Ilirit, që u organizua në Durrës e që mori vëmendjen e të gjithëve.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit