Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITRrëshqitje dheu në rrugën Prishtinë-Podujevë

Rrëshqitje dheu në rrugën Prishtinë-Podujevë

Në magjistralen Prishtinë – Podujevë, saktësisht ne fshatin Lupç ka pasur rrëshqitje të dheut.

Punëtorë të mirëmbajtjes së rrugëve janë parë duke larguar dheun dhe gurët nga rruga.

Siç njofton kp, qarkullimi nuk është ndërprerë.

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit