Web Analytics
BallinaRreth 2 mijë raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Rreth 2 mijë raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Gjithsej në vendin tonë janë 1 mijë e 900 raste aktive me COVID-19.

Kurse në 24 orët e fundit është konfirmuar se nje person ka nderruar jete dhe 166 raste të reja.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 519 persona.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit