Web Analytics
BallinaUncategorizedRrezarta dhe Ermali nisin pushimet, ndjekësit i kthehen kundër! Ja çka nxiti...

Rrezarta dhe Ermali nisin pushimet, ndjekësit i kthehen kundër! Ja çka nxiti komentet negative

Rrezarta Shkurta ka nisur pushimet bashkë me Ermal Hoxhën por me ta nuk është edhe vajza e tyre Hera.

Çift ndodhen në Kretë të Greqisë dhe se ndodhen vetëm e ka zbuluar vet Rrezi përmes rrjeteve sociale.

“Mami dhe babi pa Herën”, ka shkruar ajo duke nxitur komentet e ndjekësve.

Ata e kanë kritikuar se si mund të kënaqet pa vajzën e tyre dhe njëri nga ta mori edhe përgjigjen e Rrezartës, e cila si duket kritikat i mori me shumë sportivitet.

Por kishte edhe nga ata që i përkahën duke i thënë se çdo çift ka nevojë të kalojë kohë vetëm.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit