Web Analytics
BallinaUncategorizedRrezikon jetën duke u hedhur në lumë, për të shpëtuar një qen

Rrezikon jetën duke u hedhur në lumë, për të shpëtuar një qen

Shpëtimtarët me barka, kanë shkuar të shpëtojnë djaloshin e paidentifikuar, që ishte hedhur në lumin Thames në Londër që të shpëtonte një qen.

Mësohet se ai ka zbathur këpucët dhe ka kërcyer, kur ka parë kafshën që u largua nga kalimtarja dhe ra në ujë.

Të pranishmit kanë njoftuar forcat e rendit, duke parë që ai nuk po mund të dilte vetëm, por qëndronte më vështirësi në njërin skaj.

Megjithëse ende nuk dihet kush është ky njeri, ai është lavdëruar në rrjetin social, ku videoja është shpërndarë me shpejtësi.

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

630,222FansaPëlqeje
28,214NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit