Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live'Rrezikon të ftohesh me djalin', Qetësori bën për të qarë Oltën: Si...

‘Rrezikon të ftohesh me djalin’, Qetësori bën për të qarë Oltën: Si mund të ftohet zemra e një nëne?

Olta Gixhari është përlotur së fundmi nga një deklaratë e bërë nga Qetësori. Gjatë një bisede me të dhe Armaldon, ky i fundit ju ka thënë se i kritikon që janë futur në “Big Brother VIP” duke lënë fëmijët jashtë.

Ai i është drejtuar Oltës me fjalët: Ku e di një nënë e re sa e do fëmijën e vet? Ju kritikoj për këtë. Sipas tij, duke qenë larg djalit dhe duke mos folur për të, raporti mes tyre do të ftohet.

Olta: Si shpjegohet dashuria që thua? Qetësori: Duke folur për personin që do. Ju po rrezikoni të ftoheni. Olta: Jo, jo! Qetësor ca thua? Realisht prekem shumë kur ma thua këtë Qetësori: Pse mos me fol hë?

Olta u përlot dhe u largua nga biseda. “Si mund të ftohet zemra e një nënë?“, tha ajo mes lotësh. Qetësori: Po nuk e fole, po nuk e diskutove rrezikon të ftohesh, të gjithë rrezikojmë. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit