Rrushja bëhet si nuse, kaq bukur po i rri fustani i bardhë

Rrushe Zyba, është emër i njohur në show-bizzin shqiptarë.

Bukuroshja shqiptare u bë e njohur me pjesëmarrjen e saj më emisionin e dashurisë “Përputhen” madje ajo ishte vajza e parë nga Kosova që u bë pjesë e një formati të tillë.

Rrushja, është cilësuar për fizikun e saj dhe format e saj terheqese duke qenë se është sportiste, ajo mundohet që linjat e saj të i theksojë.

Njëjtë ka bërë edhe me foton e fundit ku shihet e veshur me fustan të bardhë, ajo duket si një nuse e vërtetë./ORAinfo/