Web Analytics
BallinaUncategorizedRudina Dembacaj surprizohet nga gjesti i Mark Frrokut: O jeta ime

Rudina Dembacaj surprizohet nga gjesti i Mark Frrokut: O jeta ime

Moderatorja Rudina Dembacaj ka treguar nëpërmjet postimeve në Instagram atmosferën e krijuar në restorantin e saj me rastin e festës së gruas.

Ajo duket se është lumturuar shumë nga gjesti i partnerit të saj Mark Frroku i cili ka i dhuruar disa buqeta me lule zonjave të pranishme në festë.

Sigurisht një buqetë të tillë e ka marrë edhe Rudina nga partneri i saj e cila për ta falenderuar i shpreh disa fjalë shumë të bukura dashurie.

Ajo i drejtohet Markut me fjalët:

Rudina dhe Mark Frroku u përfolën shumë në media për lidhjen e tyre por duket se çifti po e shijon pafund dashurinë e tyre.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit