Rudina Dembecaj thotë se ndjehet e bukur dhe nuk e di pse

Prezentuesja nga Shqipëria Rudina Dembecaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo poston shpesh foto nga përditshmëria.

Së fundmi ajo ka postuar një foto të re në instastory, ku ka shkruar se ndjehet e bukur dhe nuk e di pse.

Ndryshe, Rudina përpos talentit në profesion e bukurisë njihet edhe për humorin e saj./Infokosova