Rudina ndryshon ngjyrën e flokëve, duket krejt tjetër person

Jeni mësuar që çdoherë ta shihni Rudina Magjistarin me flokë bionde, por tani ajo ka ndryshuar ngjyrën, shkruan “InfoKosova”.

Këtë ndryshim me fillimin e vitit të ri 2020 e ka bërë moderatorja e cila për shumë vite mbante floktë bionde.

Tani është bërë një flokë kuqe dhe duket krejt tjetër person.

Këto fotografi që Rudina i kishte shkrepur nga emisioni i saj, i ka publikuar në Instagram, ku më pas ka marrë shumë pëlqime e komente nga më të ndryshmet ku shumica e komplimentonin për pamjen e re./InfoKosova/