Web Analytics
BallinaSHOWBIZRyva e vesh fustanin e hapur pa jelek, vë në pah gjoksin

Ryva e vesh fustanin e hapur pa jelek, vë në pah gjoksin

Ryva Kajtazi gjithmonë shkëlqen dhe bie në sy çdo imazh që publikon, kjo me stilin unik qe ka ne veshje.

Ajo për ndjekësit e saj qëndron e afërt me poza të shumta, duke shkëlqyer në çdo kohë.

Kësaj here, me fustanin e bukur që ka veshur dhe rregullimin në fytyrë dhe flokë këngëtarja bën dritë dhe ua kalon të gjitha femrave me elegancën që ka.

Si gjithmonë, Ryva ka pranuar komente të shumta pozitive nga personat që e rrethojnë.

Por, vemendje mori edhe me fustanin e hapur.

Duke vene ne pah keshtu format trupore./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit