Ryva Kajtazi ‘çmend’ me foto nga plazhi

Këngëtarja dhe aktorja, Ryva Kajtazi ka kohë që është distancuar nga profesioni, meqë po i përkushtohet fëmijëve.

Tashmë kur jemi në vlugin e pushimeve, ajo paraqitet së fundmi pikërisht nga plazhi.

Tejet atraktive, e buzëqeshur dhe mjaft hot, Kajtazi ka ndarë pamjet me ndjekësit e saj në Instagram./Kosovarja/

Shiko fotot: