Web Analytics

Ryva Kajtazi kaq atraktive, shfaqet si adoleshente në imazhet e reja

Botuar nga: InfoKosova

Me një karrierë muzikore të suksesshme Ryva Kajtazi merr vëmendje edhe me ndryshimet në stil.

Duke u avancuar moda dhe gardëroba ndër vite edhe artistet tona po shfaqen çdo herë më elegante.

Së fundi, këngëtarja Kajtazi është shfaqur kaq atraktive në fotografitë e fundit të ndara në Instagram, ku dukej si një adoleshente.

Ajo kishte veshur një fustan vezullues dhe të shkurtër derisa e kishte kombinuar me një palë mbathje të firmës “Jordan”, bardhë e zi, Ryva dukej në formë mjaft të mirë derisa pranoi mijëra pëlqime dhe komente.

Shiko Foton:

Të FUNDIT