Web Analytics
BallinaSHOWBIZRyva Kajtazi shfaqet magjike për festat e fund vitit

Ryva Kajtazi shfaqet magjike për festat e fund vitit

Ryva është një këngëtare dhe artiste shumë e dashur në vendin tonë.

Ajo me publikimin e disa fotografive, lë pa fjalë adhuruesit e saj.

Fustani i kuq, i jep pamje të mrekullueshme këngëtares.

Edhe grimi dhe flokët, janë shumë trend me kohën.

Festat e fundvitit do të jenë shumë magjike këtë vit, me këngë e atmosferë nga artistët tanë.

E Ryva duket se do sjell dicka te bukur me kete paraqitje.

Ajo se fundmi nuk ishte shume aktive me projekte muzikore.

Ndersa mbetet te shohim cfare do sjell per kete vit te ri./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit