Ryva Kajtazi vishet si kurrë më parë

Është bërë nënë së fundi, por po duket në top formë, e edhe profesionalisht është mjaft prezente.

Ryva Kajtazin e pamë në pjesën më të madhe të projekteve të ndryshme televizive që u prezantuan për vit të ri.

Ryva, e ka vazhduar edhe fitnesin, e kjo duket edhe nga format fizike në këtë foto, ku këngëtarja duket në të zeza.

Ryva, ani pse e veshur me ngjyrë të zezë, po shkëlqen dhe po duket më moderne se asnjëherë më parë./Kosovarja/