Ryva poston foton më të ëmbël familjare, burri dhe dy fëmijët marrin gjithë vëmendjen

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në show-bizzin kosovar.

Ajo është një artiste shumë e dashur për publikun, pasi ka kohë të gjatë që është në skenën muzikore.

Përveç jetës profesionale, ajo është shumë e përkushtuar edhe në jetën familjare, ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar.

Së fundmi ajo ka ndarë një imazh të ëmbël familjar nga pushimet, ku vëmendje më të madhe marrin fëmijët dhe burri i saj./ORAinfo/