Ryva shkon për intervistë në televizion, ngjyra e kompleteve të saj merr gjithë vëmendjen

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ani pse karrierën e nisi si aktore, ajo më shumë famë mori që kur nisi të merrej me muzikë.

Në fillim ajo i kushtoi më shumë rëndësi familjes dhe rritjes së dy fëmijëve të saj, derisa tash më shumë i është përkushtuar karrierës.

Kohëve të fundit, Ryvën e kemi parë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo pothuajse çdo ditë sjell imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Se fundmi, Ryva ka publikuar disa foto ku shfaqet duke u përgatitur për të dhënë intervistë në një televizion, e veshur me kompletet portokalli dhe me shumë sti, Ryva po duket një zonjë e vërtetë.

 /ORAinfo/