Sa bukur duket Donika Kadaj kur del në mbrëmje

Donika Kadaj Bujupi ka ndryshuar për të mirë.

Ajo ka humbur peshë që kur u largua nga politika duke e bërë trupin peshk, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shihet se ka dal në mbrëmje.

Dhe kaq bukur është veshur e rregulluar ajo po duket mjaft zonjë./InfoKosova/