Sa bukur duket Egzona me këtë veshje

Egzona Muqiqi taminë njihet nga një masë e gjerë.

Martesa me djalin e Nystretit dhe Meritës, e ka bërë të përfolur mjaft shumë në mediat rozë si një nga rejat më të dashura të publikut.

Egzona dhe Albatriti janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave e një djali.

Por pamja e saj nuk e jep këtë përshtypje, ajo duket si një vajzë  e re e si të mos kishte lindur fare.

Ajo ka sjellë një imazh ku është shfaqur e veshur me komplete të vjollce e që ka marrë jashtëzakonisht shumë komplimente./Kosovarja