Web Analytics
BallinaSHOWBIZSa bukur e ka dekoruar shtëpinë Leonita

Sa bukur e ka dekoruar shtëpinë Leonita

Leonita në shumë aspekte kalon në lajm dhe merr vëmendje me pozat që publikon.

Ajo pasi që është aktive me shumë momente në rrjete sociale, nuk mungon edhe në lajmet rozë.

Ajo sjell shpesh foto nga perditshmeria.

Bashke me Granitin e femijet ata duken familje e mrekullueshme.

Gjithmone pozitiv, duke percjellur embelsi tek ndjekesit.

Tashme ka ardhur koha e festave te fundvitit.

Në një fotografi që ka publikuar së fundmi, Leonita e ka dekoruar në mënyrë perfekte shtëpinë duke treguar bredhin që ka dekoruar.

Theksojmë, ajo dhe Graniti janë prindër të lumtur të dy vajzave./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit