Web Analytics
BallinaUncategorizedSa bukur e këndojnë Hana dhe Loredana këngën e Mozikut

Sa bukur e këndojnë Hana dhe Loredana këngën e Mozikut

Loredana postoi një video me vajzën e saj Hanën.

Nga vetura të dyja këndojnë një pjesë të këngës së Mozikut, shkruan InfoKosova.

Hana edhe pse e vogël duket se po i mëson këngët e prindërve.

E nga ana tjetër Loredana duket shumë e lumtur për këtë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit