Sa bukur po i rrin frizura e re Ryva Kajtazit

Ryva Kajtazi cilësohet si një ndër këngëtaret me bukuri natyrale që rrall kush e ka.

Ajo me paraqitjet e saj të veçanta vazhdon të qëndroj në krye të mediave rozë.

Ryva pasi që konsiderohet si një femër me stil unik, njihet edhe për ndryshime të shumta në fizikun e saj.

Këtë herë, në fotografinë që ka postuar ajo ka ndryshuar mënyrën e flokëve.

Me stilin e flokëve në mes, ajo duket tejet e lezetshme dhe e veçantë. /Kosovarja/