Web Analytics
BallinaSHOWBIZSa bukur rregullohet Teuta për dasmë

Sa bukur rregullohet Teuta për dasmë

Teuta Selimi është një ndër këngëtaret që kudo që shkon tërheqë vëmendje të madhe tek ndjekësit.

Ajo dallohet në shumë aspekte, duke shkëlqyer në çdo kohë dhe ndezur atmosferë kudo që merr pjesë.

Në një fotografi të fundit, Teuta duket perfekte me grimin e bukur dhe fustanin superior.

Për më shumë, shikojeni./kosovarja

 

Rrjetet Sociale

630,284FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit