Web Analytics
BallinaUncategorized“Sa herë në javë bën s*ks”, Rudina i kthen përgjigje të prerë...

“Sa herë në javë bën s*ks”, Rudina i kthen përgjigje të prerë ndjekëses

Rudina iu përgjigj pyetjes së sikletshme të ndjekëses.

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj shumë shpesh tregohet e afërt me ndjekësit, të cilëve iu kthen përgjigje për gjërat që janë kureshtar të dinë.

Ajo ka kohë që e ka konfirmuar lidhjen e dashurisë me Mark Frrokun, ndërsa në fillim të këtij viti e kurorëzuan këtë lidhje me martesë.

Së fundi, Rudina i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, të cilat kishin të bënin me jetën private të saj.

Një ndjekëse i shkruan “Sa here ne jave ben s.eks”, kurse mori përgjigjen e prerë nga aktorja.

“Mendova se ishte një burrë që bëje këtë pyetje, qenke një zonjë.

Meqë pyetja është e sinqertë do përgjigjen seriozisht.

Unë nuk bëj s.eks, bëj dashuri”, shkruan ajo. /Lajminet

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit