Web Analytics
BallinaSHOWBIZSa interesant duket fustani Ryvës

Sa interesant duket fustani Ryvës

Ryva Kajtazi në çdo paraqitje merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Ajo me ndjekësit është aq e afërt saqë nuk ndalet duke publikuar momente të shumta nga përditshmëria.

Në një fotografi të publikuar, këngëtarja merr vëmendje me fustanin e veçantë që ka veshur.

Si çdo herë, grimi në flokë dhe fytyrë nuk i mungon, shikojeni sa bukur duket./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit