Web Analytics
BallinaSHOWBIZSa ka ndryshuar kjo këngëtare kosovare,nuk do ta njihni!

Sa ka ndryshuar kjo këngëtare kosovare,nuk do ta njihni!

Festat e fund vitit, po bëjnë që këngëtaret tona të shfaqen më të kuruara se zakonisht.

Me publikim e një postimi Vjollca Haxhiu habiti ndjekësit.

Veshur me një fustan të bardhë , këngëtarja të jep imazhin e një princeshe në përralla.

E bukur dhe shumë joshëse Vjollca Haxhiu do ta pret 2023, shkruan /Kosovarja/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit