Sa me fat Daut Haradinaj, guraja e tij merr vëmendje në fotografinë e fundit

Lola dhe Daut Haradinaj, janë njëri ndër çiftet më të komentua në mediat rozë.

Ata kalojn mjaftë mirë sa edhe lidhja e tyre është për zili në syrin e fansave, shkruan infokosova.

Se fundmi Lola ka lene gojëhapur fansat e saj me fotografinë e fundit.

Ajo po dukej mjaftë mirë dhe në formë të mirë./Infokosova/