Sa me stil e ka veshur Ermira djalin sot

Nusja më e re e estradës ka zgjedhur rrjetin social që ti qëndroj afër ndjekësve të saj që duan të dinë me shumë rreth saj dhe jetës bashkëshortore me reperin Gold Ag.

Duke provuar ndjesinë e të qenurit prindër javë më parë, ata çdo ditë sjellin imazhe të këndshme të tij.

Edhe pse ende nuk kanë dashur që të zbulojnë portretin e tij, gjithmonë bie në sy veshja e bukur që i bëjnë ata.

Së fundmi Ermira ndau një imazh të Goldit me djalin, duke renë në sy veshja e djalit të vogël.

Me kombinime të ngjyrave në veshje, çdo gjë po duket perfekte./Kosovarja/