Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaSa paguheshin Stupcat? Vedati zbulon shifrën

Sa paguheshin Stupcat? Vedati zbulon shifrën

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati në një bisedë që kishte me Brunon në oborrin e shtëpisë, ka zbuluar një detaj interesant nga fillimet e karrierës së tij duke perfshire ketu edhe pagesat.

Vedati ka thënë se ai bashkë me dy kolegët e tjerë, duke iu referuar, aktorëve Osman Azemit dhe Mensur Sfaqiut, të cilët po ashtu ishin pjesë e grupit “Stupcat”, nuk ishin paguar aspak mirë në fillimet e tyre.

“Me vite ne kemi shkuar tre stupcat dhe i merrnim të tretë nga 200 euro”, ka thënë Vedati pos tjerash. Ndryshe vedati ka treguar shpesh detaje nga puna e tij gjate qendrimit ne shtepine e Big Brother Vip Kosova.

Deri me tani ai eshte zgjedhur disa here i preferuari i publikut ndersa kane mbetur pothuajse dy jave nga finalja e madhe ku do te mund te shohim se cili do jete fituesi i cmimit te madh.Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit