Web Analytics
BallinaSHOWBIZSa para i ka në bankë Butrint Rashiti? 

Sa para i ka në bankë Butrint Rashiti? 

Butrint Rashiti ka treguar sa para ka në bankë.

Në 60 sekondat për Prive, këngëtari i baladave zbuloi edhe shumë gjëra të tjera rreth tij.

A është xheloz, a ka blerë klikime dhe a ka tradhtuar në lidhje.

Këto por jo vetëm i mësoni në videon e mëposhtme./prive

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit