-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Sa shumë e provokon këtë djal të ri Fjolla Morina

Sa shumë e provokon këtë djal të ri Fjolla Morina

Këngëtarja ka dëshirë që me të gjithë të mbaj kontakte, shoqërohet me shumë njerëz, figura publike dhe jo publike, shkruan “InfoKosova”.

Fjolla ndodhet në bregdetin shqiptar, e shoqëruar nga Fifi dhe disa të tjerë ku shihet se po argëtohet pa fund.

Në këto pamje që Fjolla e ofron kaq afer djaloshin shihet si provokim, i mbështetet për trupi me bikini me gjoks pothuasje jasht, duke e pergdhelur.

Nuk e dim se ciles moshë i përket djaloshi, pasi që në pamje shihet teper i ri, ai me profesion është fotograf dhe kjo nuk është kontakti i parë i Fjolles Klevinit.

Ata kanë bashkëpunuar edhe më parë, por kjo afërsi të shton dyshime se mos vallë në mes tyre ka diçka, sot gjithçka është e mundur, nuk ka rëndësi diferenca në moshë./InfoKosova/

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics