Web Analytics
BallinaSHOWBIZSa shumë i shkon për fytyre ku fustan Mirandës

Sa shumë i shkon për fytyre ku fustan Mirandës

Miranda Hashani gjithmonë merr vëmendje me paraqitjet e ndryshme që ndan me ndjekësit e saj.

Ajo në çdo kohë është aktive, duke publikuar imazhe të ndryshme dhe që nuk mungon as në lajmet rozë.

Në një fotografi të fundit, e rregulluar në mënyrën më të mirë me fustanin e bukur shihet se sa shumë shkëlqen.

Si gjithmonë, personat që e rrethojnë i dërguan komente të shumta këngëtares së njohur./kosovarja

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit