Web Analytics
BallinaSHOWBIZSa shumë ka ndryshuar aktorja Teuta Krasniqi

Sa shumë ka ndryshuar aktorja Teuta Krasniqi

Aktorja Teuta Krasniqi po merrë vëmendje me fotot që po publikon së fundmi në rrjete sociale.

Ajo u bë e njohur me pjesëmarrjen në serialin Cka ka shpija.

Aktrimi i saj u pëlqye shume nga publiku duke marr famë goxha të madhe.

Ajo tashmë është mjaft e përcjellur edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ka marrë vëmendje me dukjen.

Me flokët e gjatë e kuruar në detaje duket me të vërtete mahnitëse.

Ndryshe, nuk lë pa u kaluar edhe emri dhe mbiemri i njejte me aktoren tjeter te njohur.

Teuta Krasniqi e cila luante rolin e Saranes ne serialin Kafeneja Jone ndersa sot është një nga artistet me të dashura shqiptare./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit