Web Analytics
BallinaUncategorizedSa shumë ka ndryshuar ndër vite gruaja e Lutfi Hazirit, ja disa...

Sa shumë ka ndryshuar ndër vite gruaja e Lutfi Hazirit, ja disa foto të saj!

Mika Bajrami- Haziri dukshëm ka ndryshuar kaq shumë ndër vite.

Bashkëshortja e Lutfi Hazirit, kryetarit të Gjilanit, vitet e fundit duket se ka qenë më shumë e përkushtuar në look-un e saj.

Kjo vërehet nëse krahasojmë disa fotografi të saj të realizuara vite më parë dhe tani.

Ndryshe, çifti në fjalë janë prindër të tri vajzave dhe një djali.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit