Sa tërheqëse duket Ronela komplet në të zeza

Ronela Hajati ka shijuar disa ditë pushimi në qytetin e New York-ut, nga ku nuk kanë munguar postimet e shumta në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur edhe së fundmi postoi një imazh që nuk kaloi pa vëmendjen, pasi ajo dukej tejet elegante dhe plotë stil.

Ronela pozoi e veshur me një këmishë blu, të kombinuar me disa aksesor ari.

Këngëtarja theksoi tiparet e fytyrës me një grim me ngjyra nu.de, ndërsa flokët bionde i la prapa supeve.

Ndërsa, nuk munguan pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave dhe miqve të saj, për paraqitjen e unike të këngëtares.

Kujtojmë që Ronela do të marr pjesë në Festivalin e Këngës në RTSh i cili përzgjedh këngës fituese që do ta përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision.