Web Analytics
BallinaSHOWBIZSa zonjë dhe e re duket nëna e Genta Ismajlit

Sa zonjë dhe e re duket nëna e Genta Ismajlit

Genta Ismajli mbetët një emër i njohur në mediet rozë.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, ajo gjithmonë duket perfekte me stilin e saj.

Këtë herë, në ditëlindjen e nënës ajo ka publikuar një imazh të bukur të saj, ku duket tejet me stil dhe shumë zonjë./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit