Web Analytics

Sa zonjë duket Donika Kadaj në komplete të zeza

Donika Kadaj Bujupi së fundmi ka mahnitur të gjithë me stilin.

Pasi u dobësua dhe humbi disa kilogram ajo bishet me rrobat më të bukura e me stil.

Së fundmi është shfaqur veshur në kompelte të zeza.

E flokët kaqurrele që e karakterizojnë ajo po duket mjaft zonjë./InfoKosova/

Shiko Foton:

Nga rubrika