Web Analytics
BallinaSHOWBIZSa zonjë e rëndë duket nëna e Majlinda Zekës

Sa zonjë e rëndë duket nëna e Majlinda Zekës

Majlinda Zeka gjithmonë duket bukur me pozat e shumta që publikon.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet me publikime të ndryshme, ku shpeshherë kalon në lajm.

Në një imazh të fundit që ka publikuar nënën e saj, shihet se sa zonjë e rëndë duket ajo.

Sigurisht, elegancën dhe stilin unik Majlinda e ka trashëguar nga e ëma./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit