Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveSabiani eleminohet nga Big Brother Vip, veprimi i Keisit tërheq vëmendjen

Sabiani eleminohet nga Big Brother Vip, veprimi i Keisit tërheq vëmendjen

Hyrja e Sabianit në Big Brother Vip 2 trazoi shumë gjëra brenda dhe jashtë shtëpisë vip. Mirpo rrugëtimi i tij nuk ka qenë shumë i gjatë. Ai është eleminuar nga gara për çmimin e madh. Duket se sipas publikut dhe Sabianit ai nuk ishte për lojë por për të mbështetur të bijën si prind.

Keisi është përlotur pas largimit të atit dhe mes lotësh i kërkon falje publikisht.Prej shtatë të nominuarve një do të dalë nga shtëpia e BBVA. Banori i cili e lë përgjithmonë shtëpinë është Sabiani. Antoneta, Dea, Nita, Qetësori, Sabiani, Armaldo dhe Fotini ishin në nominim.

Kujtojmë se Sabiani ishte pjesë e “BBVK” edhe edicionin e kaluar. Nita ndryshe ishte banorja e parë që u shpëtua nga ky nominim.Kujtojm se kur vajza e tij Keisi u lidh me Kristin brenda shtëpisë së Big brother Vip Albania, Sabiani nuk e priti fare mire. Ai ka reaguar disa here se është kundër kësaj lidhje mes atyre te dyve.

Madje nga inati ai e ksihte larguar nga kiqtë në Instagram vajzën e tij Keisin, për cka disa ditë më vonë ka thënë se është penduar për atë cfarë ka bërë, kete e beri kur ishin duke luajtur me djemte dhe pyetja ishte per cfare je penduar.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit