Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveSabiani shpërthen në lot, tregon gabimin më të madh që i ka...

Sabiani shpërthen në lot, tregon gabimin më të madh që i ka bërë vajzës së tij para se të futej në BBV: O Zot na ruaj mend e kokës

Pak ditë para se të futej në shtëpinë e BBV, Sabiani ka hequr nga ndjekësit në Instagram të bijën, Keisin ndersa bijes se tij nuk i ka permendur gje brenda shtepise dhe ajo nuk di asgje.

Kjo për shkak të gjendjes në të cilën ai ndodhej për historinë e dashurisë që e bija po krijonte me Kristin brenda shtëpisë. Gjate bisedes nje nga pyetjet ishte pak me e sikletshme.

Por mbrëmjen e të premtes, gjatë qendrimit në shtëpinë e BBV, Sabiani është përlotur kur është pyetur gjatë një loje të organizuar cila është gjëja më e çmendur që ka bërë.

“Kjo e fundit në Instagram, i bëra diçka para se të futesha. O Zot na ruaj mendt e kokës”, shprehet Sabiani teksa përlotet dhe shihet Keisi që bën një reagim të çuditshëm ku duket se nuk kupton asgjë nga ajo që ka ndodhur.

Rrjetet Sociale

630,330FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit