8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi sapo e publikuan këngën e tyre

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi sapo e publikuan këngën e tyre

Dy klëngëtarët tanë Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar këngën e tyre.

Kënga është bërë për fundvit dhe është rexhistruar për një emision televiziv.

Dy prej artistëve më të njohur dhe të suksesshëm shqiptarë kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fezullahu dhe Leonora Jakupi kanë publikuar projektin e ri të përbashkët.

Teksti i këngës është shkruar nga Kreshnik Avdiu, orkestrimin është kujdesur Ardian Kastrati, ndërsa producent është Shpetim Desku.

Dyshja i këndojnë plotë ritëm simpatisë së shkollës duke sjellur nostalgji dhe emocion përmes vargjeve dhe zërave të tyre unik.

Kënga e re ‘Simpatia e shkollës’ tashmë është publikuar në kanalin zyrtar në ‘Youtube’ dhe padyshim do të pëlqehet nga adhuruesit e dy artistëve dhe jo vetëm.

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics