Web Analytics
BallinaSHOWBIZSabri Fejzullahu feston ditëlindjen, Ermali dhe Ariana shkruajnë fjalët më të ëmbla

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, Ermali dhe Ariana shkruajnë fjalët më të ëmbla

Ikona e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen, ai mbush 75 vjeç dhe në këtë ditë speciale nuk kanë munguar urimet nga personat më të afërt.

Gruaja e Ermalit, Arjana ka publikuar një fotografi familjare ndërsa ka shkruar fjalët më të mira për vjehrrin e saj.

“Babush, urime ditëlindjen! Të uroj lumturi, dashuri dhe shëndet të plotë. Faleminderit për frymëzimin që na jep çdo ditë. Mos harroni të merrni nipërit dhe mbresat për fundjavë”, ka shkruar ajo.

Dhe Ermali ka ndarë një foto të të atit duke e uruar publikisht, “Urime ditëlindjen babush, i bofsh edhe 100 me shëndet e krejt të mirat në jetë. Të duam shumë.”, ka shkruar këngëtari./insajderi

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit