Sabri Fejzullahu përkrah bashkëshortes në New York

Këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu së fundi ka udhëtuar drejt Amerikës së bashku me bashkëshorten e tij.

Nga atje artisti ka publikuar një fotografi së bashku me Nerën nga qytetit i New York-ut teksa çifti dukeshin për mrekulli së bashku.

“Një natë ne New York me Neren time”, ka shkruar këngëtari i mirënjohur sipër imazhit.

Ndryshe, Sabri Fejzullahu po vazhdon të jetë aktiv me këngë dhe koncertet të ndryshme brenda dhe jashtë vendit./Indeksonline/