Web Analytics
BallinaUncategorizedSafete Mustafa pozon si çikat e reja

Safete Mustafa pozon si çikat e reja

Motrat Mustafa kanë ndryshuar vit pas viti, duke ju përshtatur kohës dhe kërkesave të tregut.

Edhe muzika e tyre më nuk është si dikur, por dukshëm më moderne, njejtë si pamja e jashtme e këngëtareve.

Motrat Mustafa nuk ndahen asnjëherë, madje edhe në Instagram kanë faqe të përbashkët ku postojnë foto e video të ndryshme.

Safetja, ka dëshirë të pozoj, madje si çikat e reja, pasi edhe po duket mjaftë në formë./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit