Web Analytics
BallinaUncategorizedSafete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit

Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit

Këngëtarja Safete Mustafa sic duket veç po rinohet.

Në fotografitë që publikon në instagram, por edhe në daljet krahë motrës Sahides çdo herë është parë e kuruar në secilin detaj.

Por nëna e dy vajzave bukuroshe Elsës dhe Donikës ka dëshmuar se është një zonjë e vërtetë edhe në përditshmëri.

Sot me dukjen e saj si të një 20 vjeçareje ajo ia mori edhe diellit rrezet me bukurinë e saj.

Thjesht po shkëlqen./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit