Safete Mustafa veç po zbukurohet

Safete Mustafa është mjaft e njohur dhe prezente në skenën muzikore tash e sa dekada.

Kjo falë muzikës që sjellin që nga fillimi i karrierës ajo dhe motra e saj Sahidja , ku vazhdojnë ta bëjnë edhe sot.

Motrat Mustafa siç njihen në publik, janë ajo dyshja e pandashme që edhe në intervista çdo herë shihen bashkë e për klipe të mos flasim.

Ani pse tani karantina iu ka ndërprerë për pak kohë prodhimin e këngëve të reja, mbetet për tu parë më vonë nëse do sjellin këngë sikur disa kolege të tyre.

Së fundmi, Safetja ka sjellë një imazh të bukur ku është shfaqur veshur elegante e me stil.

Por ajo që mori vëmendje është që siç po vërehet Safetja le që nuk po plaket po veç po zbukurohet madje.

A po iu duket edhe juve?/Kosovarja/