Web Analytics
BallinaUncategorizedSafetja lajmërohet nga Italia, shfaqet me shumë stil

Safetja lajmërohet nga Italia, shfaqet me shumë stil

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore, Safete Mustafa, përveç se është aktive me projekte muzikore, është aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo ndan momente të bukura nga jeta e saj e përditshme me ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale.

Se fundmi, Safetja është duke qëndruar në Itali, nga atje ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet në një ambient të bukur.

E veshur bukur dhe me shije, Safetja po shfaqet në disponim të mirë nga Italia. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit