Web Analytics
BallinaSHOWBIZSafetja me këtë fustan po duket si vajzë e re

Safetja me këtë fustan po duket si vajzë e re

Safete Mustafa së fundmi po sjell foto të shumta për fansat e saj.

Madje ajo nuk kursen as familjen duke publikuar momente të ëmbla.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fustan bardh e zi.

Dhe me grimin e flokët e rregulluara ajo duket si vajzë e re./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit