Web Analytics
BallinaSHOWBIZSafetja na prezanton me vajzat dhe burrin

Safetja na prezanton me vajzat dhe burrin

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të suksesshme në estradë.

Ato për vite me radhë kanë arritur të jënë pjesë e pandashme e ekranit me projekte të reja.

Së fundi ishte Safetja ajo e cila solli një imazh në llogarinë e përbashkët teë motrave në instagram.

Në imazh shihet këngëtarja më burrin dhe dy vajzat teksa pozojnë tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit